Gå til indhold
FORSIDEN | PRINT |
Header til fremskudt funktion med logoer

Kontakt

Her findes kontaktoplysninger på projektlederen samt de 3 projektkonsulenter. De kan kontaktes, hvis du som fagperson har spørgsmål til projektet eller de koordinerende sparringsteams.

Regionale medarbejdere

Hvis du er læge, sygeplejerske eller anden sundhedsfaglig medarbejder, så skal du tage kontakt til en regional medarbejder i dit område.

Odense

  • Tina Andersen, mail Tina.Andersen@rsyd.dk, tlf. 40 17 73 11
  • Hanne Holm, mail Hanne.Holm@rsyd.dk, tlf. 40 19 80 78
  • Merete Beate Jahn, mail Merete.Beate.Jahn@rsyd.dk, tlf. 4017 8046
  • Kasper Vinther Schytte, mail Kasper.Vinther.Schytte2@rsyd.dk, tlf.

Vejle

  • Britta Juul Slaikjær, mail Britta.Juul.Slaikjaer@rsyd.dk, tlf. 2422 7682
  • Stine Kyed Holm, mail Stine.Kyed.Holm@rsyd.dk, tlf. 2965 4969

Esbjerg

  • Heidi Margrethe Christensen, mail hmc@rsyd.dk, tlf. 2492 4126
  • Dorit Christiansen, mail Dorit.Christiansen@rsyd.dk, tlf 4020 2307

Aabenraa

  • Gitte Matthiesen, mail Gitte.Matthiesen@rsyd.dk, tlf. 6161 5484
  • Anne-marie Laier, mail Anne-marie.Laier@rsyd.dk, tlf. 6161 5442

Kommunale medarbejdere

Hvis du er forælder, lærer, socialrådgiver eller arbejder med børn og unge i kommunen, så skal du tage kontakt til en kommunal medarbejder i dit område.

FYN

Assens

  • Ketil Madsen, mail kemad@assens.dk, tlf. 2452 2914
  • Frederik Styhr Kristensen, mail fskri@assens.dk, tlf. 2424 5987

Faaborg-Midtfyn

  • Lea Louise Boye, mail lelon@fmk.dk, tlf. 7253 3112

Kerteminde

  • Michael Bønnelykke, mail mib@kerteminde.dk, tlf. 6115 6411

Langeland

  • Anne Lund Seidelin, mail anluse@langelandkommune.dk, tlf. 2154 9026

Middelfart

  • Liva K. Grau, mail Liva.knudsengrau@middelfart.dk, tlf. 2052 0647
  • Charlotte Kjær, mail Charlotte.kjaer@middelfart.dk, tlf. 2013 2988

Nordfyn

  • Malene Grønnemose, mail magroe@nordfynskommune.dk, tlf. 2014 8786

Nyborg

  • Ann-Sofie Kordif, mail ansk@nyborg.dk, tlf. 6333 7669
  • Line Christensen (barselsvikar for Ann-Sofie), mail linc@nyborg.dk

Odense

  • Heidi Schmidt Philipp, mail hsph@odense.dk, tlf. 5149 0397

Svendborg

  • Louise Møller Schmidt, mail Louise.schmidt@svendborg.dk, tlf. 3010 7135

Ærø

  • Anne Willaume-Jantzen, mail awj@aeroekommune.dk, tlf. 6352 5041

LILLEBÆLT

Billund

  • Anitta Romr Søby, mail arsm@billund.dk

Fredericia

  • Juliane Michala Hedefelt Jersild, mail juliane.jersild@fredericia.dk
  • Kaja Aspman Jakobsen, mail kaja.jakobsen@fredericia.dk

Kolding

  • Wijnie Eriksen, mail wijer@kolding.dk, tlf. 2962 5541
  • Simon Sonne Svith, mail simsv@kolding.dk, tlf. 7979 4879

Vejle

  • Ulla Hartvig, mail ulllh@vejle.dk, tlf. 3069 0158
  • Claus Huulgaard, mail cllhu@vejle.dk, tlf. 5143 5105

VESTJYLLAND

Esbjerg

  • Anna Derby Hansen, mail Anh97@esbjergkommune.dk, tlf. 6139 3143
  • Emilie T Nielsen, mail Emn2@esbjergkommune.dk, tlf. 4017 5769

Vejen

  • Kirsa Nielsen, mail Kniel@vejen.dk
  • Line Olesen, mail linol@vejen.dk

Varde

  • Kirstine Møller, mail kijr@varde.dk

SØNDERJYLLAND

Haderslev

  • Dorthe Wind Mikkelsen, dmik@haderslev.dk, tlf. 2422 4913

Sønderborg

  • Danijela Vikovic, mail daso@sonderborg.dk, tlf. 2790 5315
  • Bente Thomsen, bth3@sonderborg.dk

Tønder

  • Joan Schmidt, mail josch@toender.dk, tlf. 2498 1697

Aabenraa

  • Charlotte Hesselberg, mail che@aabenraa.dk, tlf. 2499 3633

Projektkonsulenter

  • Torben Gram Schjoldager, mail torben.gram.schjoldager@rsyd.dk, tlf. 2388 6324
  • Sisi Ploug Pedersen, mail sisi.ploug.pedersen@rsyd.dk, tlf. 2126 2468
  • Aldin Lemes, mail Aldin.Lemes@rsyd.dk, tlf. 9117 0920

Alle sidder på adressen Lille Grundet Vej 25, bygning P, 7100 Vejle



Siden er sidst opdateret 6-11-2020



Se kontaktoplysninger for Fremskudt Funktion | Tilgængelighedserklæring